jak to funguje

 • PRVNÍ SCHŮZKA

  Celý proces začíná naší první schůzkou. Navštívíme Vás na Vaší zahradě a probereme všechna Vaše přání. Celý prostor si zaměříme, zjistíme, jaké technické možnosti máme a jak je skloubíme s Vašimi požadavky. Pokud současně plánujete zahradní úpravy, rádi se spojíme s Vaším zahradním architektem, abychom místu dali sjednocený koncept.

 • KONCEPT

  Dalším krokem je vytvoření základního konceptu stavby, který Vám již napoví, v jakých variantách se budeme pohybovat, jakou technologii zvolíme a v jakém finančním rozmezí se pohybujeme. Je to často chvíle, kdy se vidíme podruhé a vzájemně si ujasníme, jakým směrem se společně vydáme.

  KONCEPT

 • NÁVRH

  Vznik finálního návrhu je vrcholem naší spolupráce při plánování Vaší pergoly, letní kuchyně nebo zahradního domku pro volné chvíle. V tuto chvíli již přesně víte, jak bude Vaše zahradní stavba vypadat, kdy bude hotová a kolik bude stát peněz. Od této chvíle je Vaším úkolem se pouze těšit.

 • PROJEKT

  Projekt je taková naše interní bible. Je to kus papíru a počítačových dat, kde jsou všechny odpovědi. Vytvoříme si soupis materiálů, podklady pro jejich zpracování, výrobní postup, harmonogram,… . Vše kvůli tomu, aby vše šlapalo jak na drátkách.

  PROJEKT

 • REALIZACE

  Všechny práce, které jdou zpracovat dílensky, děláme v našem zázemí. Podle náročnosti stavby se u Vás snažíme dělat pouze kompletační práce, abyste na zahradě neměli den co den pracovníky. Zakládáme si na kvalitním zpracování kvalitních materiálů a právě i k tomu je potřeba naše dílna, kde jsou pily, brusky, svářečky, vrtačky, zkrátka vše, co k Vám na zahradu nepatří.

 • ODEVZDÁNÍ DÍLA

  Na závěr to nejhezčí – odevzdání hotové stavby. Ať už je to letní kuchyně, posezení u ohně nebo krytý přístřešek pro stůl s lavicí. Užívejte!

  ODEVZDÁNÍ DÍLA

FORAS – zahradní stavby

navrhujeme a provádíme stavbu

pergol, zahradních domků, letních kuchyní, altánů

všeho, co na zahradu patří

Sjednejte si nezávaznou schůzku